Как здесь всё работает
— сообщество автовладельцев Украины
Репутация 1 70 место в рейтинге MaШka

Лада 2105

“MaШka”

Перенесення блоку керування обігрівачем

23 октября 2014 в 22:51 | serhiy | Опубликовано в Бортовом журнале

Ну вирішив я установити собі в автомобіль тахометр і датчик тиску масла. Потрібно було придумати місця для їх встановлення, нк і якщо місце для встановлення тахометра кинулося в поле зору одразу, то з іншими датчиками довелося помізкувати. Була ідея придбати консоль від автомобіля ваз 2107 і встановити датчики там, але чогось ця ідея відпала, почалися подальші роздуми. Після певного часу було вирішено встановити датчики (тиску масла, температури охолоджуючої рідини і рівня бендзину) на місця блоку керування обіргівачем, але потрібно придумати куда перенести цей блок, було два варіанти:
1. на місце попільнички(так як в власників автомобілів виробництва ВАЗ вона завжди використовується як місце для збереження запобіжників, лампочок, і відкладених грошей на чогний день або на випадок "зупинив працівник ДАІ"
2. Бардачок. Це місце в нас в автомобілі вже давно не виконує ніяких функцій, так як немає самої пачки (частинии пластику яка встановлюється в брдачкові, в яку і складається різний зазвичай непотріб), І так як ці всі регулятори використовуються не дуже часто то цілком можливим є варіант перенести їх в бардачок, але цей варіант виявився не дуже доречним тому що потрібно було замінити стальний дріт на більш довгий тому що стандартний дріт не доставав. І ще хочеться через певний час десь докупити корпус бардачка і встановити його на місце.
Блок керування обіргівачем переніс на місце попільнички, а сама вона зараз лежить в гаражі на полці і чекає поки їй придумають застосування.
Для того що його перенести мені знадобилося дрель, викрутки, і частина алюмінієвої планки. Зараз сам блок керування втоплений в торпедо, для цього я зірнув алюміній і тоді свердлив в ньому отвори для вкручування шурупів та болтів. Після того як все було дороблено і поставлено на місце я зрозумів що я занадто багато втопив блок управління обігрівачем (і якщо буде вільний час (а це дуже малоймовірно, тому що зараз навчання) то ще трішки перероблю, і перенесу блок трохи ближче)
Результат ви можете побачити на фото

Похожие