Как здесь всё работает
— сообщество автовладельцев Украины
Репутация 0 32 место в рейтинге
Starik
Юрий, Киев, левый берег

Зробити антикорозійну обробку самостійно!

03 ноября 2013 в 23:34 | Starik | Опубликовано в Личном блоге

Як правило автомобілісти для самостійної обробки кузова від корозії користуються різними покупними густими мастиками. Проте користі від них мало. В кустарних умовах мастику важко "втиснути" у щілини, зчленування та інші важкодоступні місця. Там скупчується волога, та ще й із сіллю і корозія роз'їдає метал ще швидше.

Тому краще застосовувати рідкі суміші, хоч вони на перший погляд і менш довговічні. Таких сумішей немало, і більшість з них цілком надійні і досяжні для автолюбителів. Попередня ж підготовка кузова для нанесення будь-якої суміші однакова. Автомобіль треба старанно вимити й просушити . Колеса Краще зняти — це захистить гуму від шкідливих для неї нафтопродуктів і полегшить доступ до днища кузова. Антикорозійну суміш наносять шприцом або флейцом.

До шприца можна зробити наконечник з наперстка, Пробивши в його торцевій частині шилом 5—8 отворів діаметром 1—1,3мм. З допомогою такого нехитрого при­строю обробляється днище автомобіля гасом і автолом, добре перемішаними в рівних пропорціях. Наносити цей розчин треба не рідше одного разу на рік бажано восени.

Добрі антикорозійні властивості автоло-гасової сумі підтверджують спеціалісти, які, правда, рекомендують попередньо перевірити, чи не розчинятиме ця рідина фарбу, що є на днищі кузова.

На думку деяких автовласників, більш надійна суміш нігролу з гасом. Нігрол порівняно з автолом має більшу в'язкість і липкість. Тому його важче змити з днища. Наносити цю суміш можна раз на кілька років. Прийняті також суміші дизельного палива з автолом або нігролом і невеликою домішкою порошку графіту.