Как здесь всё работает
— сообщество автовладельцев Украины
Репутация 1 70 место в рейтинге MaШka

Лада 2105

“MaШka”

Заміна діфрагми пускового пристрою

23 октября 2014 в 23:05 | serhiy | Опубликовано в Бортовом журнале

Всім привіт!
Вже досить довгий час мене засмучувала проблема з автомобілем, а саме те що коли двигун холодний і ти його запускаєш то потрібно вижимати педаль акселератора, а потім коли мотор запрацював відпустити педаль газу і витягнути підсос.
Ну загалом сидів я вишукуючи щось цікаве на просторах інтернету і знайшов цікавий запис який може допомогти у вирішенні моєї проблеми. Вирішив спробувати.
Так як на пари я ходжу в другу зміну то вирішив це зробити перед парами. Знявши кришку повітряного фільтру

та розкрутивши корус пускового пристрою (потрібно це робити акуратно щоб не загубити в підкапотному просторі пружинку і там є дуже маленька резинова втулка, яку теж слід було замінити, тому що стара була вже деревяною) я зняв кришечку і витягнув пружинку і втулку.

Діафрагма була в жахливому стані.

Корпус пускового пристрою був покритим величезним шаром пилу, тому його слід добре промити та добре протерти сухою тряпочкою.

Поклавши в маленький пакетик діафрагму та втулку я взяв велосепед та вирушив до магазину автозапчастин. Якщо пошук діафрагми зайняв лічені хвилини то пошук втулки зайняв досить довгий час. Врешті решт коли все було придбано я поїхав додому.

Замінити одразу не получилося, тому що змушений був одягатися і бігти на пари.
Прийшовши я доробив розпочату роботу і вирішив перевірити на скільки результат буде відповідати моїв очікуванням, і чи взагалі проблема була в діафрагмі пускового пристрою.
Результат відповідав моїм очікуванням на всі 100%.
Можете переглянути відео роботи. Якість погана тому що знімала сестра на мобільний пристрій.

 Дякую за увагу!
Також буду вдячний за коментарі 

Похожие